Координаційний центр оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру у Волинській області

Деталі

baner konkursКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 26 березня 2018 року № 171-аг «Про проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області» відбір проводиться з 2-го квітня по 25-те травня 2018 року.

Для участі у відборі претендент на посаду має заповнити заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/DgvwJl1LCNuWiRYO2

Заявки від претендентів приймаються до 20-го квітня 2018 року включно.

Невчасно надіслані заявки, або заявки заповнені не у відповідний спосіб розглядатися не будуть.

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів буде запрошено до скайп-інтерв’ю, які розпочнуться після 27 квітня 2018 року. Відбір проводитиметься комісією, створеною Координаційним центром з надання правової допомоги.

Претендент на посаду повинен мати повну вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (вища освіта за спеціальностями галузей знань "Управління та адміністрування", "Право" є перевагою), загальний трудовий стаж не менше 5 років, досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років (досвід роботи у сфері права є перевагою), а також вільно володіти державною мовою.

Із завданнями Регіонального центру та повноваженнями директора можна ознайомитися на офіційному сайті http://volyn.legalaid.gov.ua/ua/

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Порядок проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Склад комісії з проведення відбору претендентів на посаду (зі змінами).

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 486-71-15 або пишіть на ел-пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook           YouTube YouTube           Google Google+  тTwitter

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.