Визначено претендентів на посаду директора Хустського місцевого центру

Деталі

i35052Комісія з відбору кандидатів на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги визначила двох претендентів.

Було подано 11 заявок. За результатами опрацювання заповнених претендентами заявок на вiдповiднiсть вимогам, наведеним в оголошеннi про проведення вiдбору, до участі у скайп-iнтерв'ю були допущені 8 претендентів, з яких 2 відмовилися з різних причин.

Список претендентів, рекомендованих комісією директору Координацiйного центру з надання правової допомоги на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

  • Богдан Аліса Антонівна
  • Костишин Мирослава Володимирівна

Нагадаємо про Порядок проведення відбору претендентів на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 486-71-15 або пишіть на ел-пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube            Google Google+  тTwitter

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.