назад

Відбір на вакантні посади

(м. Київ) Координаційний центр оголошує конкурс на посаду начальника відділу інформаційних технологій

23.02.21

(м. Київ) Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу публічних закупівель та договірної роботи

18.02.21

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує відбір на посаду заступника директора Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

28.10.20

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про відбір на посаду директора Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

28.10.20

Головний спеціаліст відділу організації надання БВПД у Вінницькій області

07.09.20

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «Головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності»

29.05.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу кадрової роботи юридичного управління (м. Київ)

30.03.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформаційних технологій управління інформаційних технологій та аналізу даних (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу аналізу даних управління інформаційних технологій та аналізу даних (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади заступника начальника відділу кадрової роботи юридичного управління (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління внутрішнього аудиту (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу забезпечення доступу до публічної інформації управління розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (м. Київ)

27.11.19