назад

Відбір на вакантні посади

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про заміщення вакантної посади “Заступник начальника відділу комунікацій та правопросвітництва”

01.08.20

Каховський місцевий центр з надання БВПД шукає фахівця на посаду заступника начальника відділу «Новокаховське бюро правової допомоги»

10.07.20

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «Головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності»

29.05.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу кадрової роботи юридичного управління (м. Київ)

30.03.20

Каховський місцевий центр з надання БВПД шукає фахівця на посаду заступника начальника відділу «Чаплинське бюро правової допомоги»

29.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформаційних технологій управління інформаційних технологій та аналізу даних (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу аналізу даних управління інформаційних технологій та аналізу даних (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади заступника начальника відділу кадрової роботи юридичного управління (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління внутрішнього аудиту (м. Київ)

17.01.20

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу забезпечення доступу до публічної інформації управління розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (м. Київ)

27.11.19